24/7 Destek: 0224 443 41 77 kod@kodotomasyon.com

Dünya markası olan ürünlerle, uygun maaliyetli mükemmel çözümlerin garantisini verir.

BİZ KİMİZ

Kod Otomasyon Mühendislik Taahhüt Tic. ve San. AŞ. 10 Haziran 2004 yılında Bursa Nilüfer Ticaret Merkezinde elektronik ve otomasyon çözümleri sunan bir firma olarak kurulmuştur. Yurtdışı ve yurtiçi pazarından gelen talepleri karşılamak için, gerekli donanıma ve tecrübeye sahip olan ekibimiz otomotiv sektöründen makine sektörüne tekstil sektöründen gıda sektörüne kadar her türlü sektöre proje ve malzeme satışı yapmaktadır.

Endüstriyel Otomasyon ve Endüstriyel Malzeme satışı (Pnömatik ve Elektrik Malzemesi) konusunda profesyonel kurucuları ve ekibi sayesinde kalitesinden taviz vermeden üretim ve satış yapmaya, her yıl cirosunu ve personel sayısını arttırarak büyümeye devam etmektedir.

Donanım, yazılım ve sistem entegrasyonu alanında başarılı projelere imza atan deneyiml kadrosuyla Kod Otomasyon Mühendislik departmanı ve Satış departmanı müşteri memnuniyetinin en önemli unsuru olan kaliteden taviz vermeden, zamanında ve doğru ürün teslimini başarı kriteri olarak benimzemişlerdir.

MİSYONUMUZ

Toplam kalite yönetimi felsefesinde, nitelikli kadromuzla, müşterileirmizin beklenti ve isteklerini kusursuz karşılayarak mühendislik hizmetleri ile pazarlama faaliyetlerini sürekli iyileştirerek, mükemmellik arayışı çerçevesinde ileri teknolojiyi kullanarak sektöründe ekol olmaya devam etmek misyonumuz olmuştur.

VİZYONUMUZ

Misyonumuzu uygulayarak ülkemizde ve dünyada tanınan lider bir firma olmak vizyonumuz olmuştur.

HEDEFLERİMİZ

Ülkesinin ve Firmasının çıkarlarını koruyan, kollayan şirket yapısında;

  • Toplam Kalite Yönetimi felsefesinden ödün vermeyen,
  • Müşteri memnuniyetini maksimum kılan,
  • Çalışanlarına karşı sorumlu olan,
  • Yenilikçi, ilkeli ve tutarlı davranan,
  • Doğaya ve çevreye saygılı,
  • Etkin ve verimli çalışan,
  • Ben yerine biz analayışını benimseyen,
  • İç ve dış eğitime önem veren,
  • Ahlaki değerlere bağlı dürüst bir aile olmaya devam etmek hedefimizdir.

Projelerimiz

TAŞIMA ROBOTLARI

Montaj ve kaynak hatlarında parçaların aynı referansta montajlanmasını/kaynatılamısını sağlayan, tam otomatik yarı otomatik, lojik pnömatik uygulamalı taşıma aparatları

DEVAMI...
TAŞIMA ROBOTLARI

PANO ÜRETİMİ

Proje departmanımız her türlü üretim projesine uygun, tamamen müşteri odaklı çalışan, sektörde edindiği tecrübeleri müşteri memnuniyetine yansıtarak ihtiyaç duyulan tüm otomasyon panolarının üretimini gerçekleştirmektedir.

DEVAMI...
PANO ÜRETİMİ

DOLUM MAKİNALARI

Basınç sensörleri, debimetre cihazları, sıcaklık sensörleri, PID cihazları kullanılarak akışkan yönetimi sağlayan makinelerin plan, proje, etüd ve devreye alma gibi işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

DEVAMI...
DOLUM MAKİNALARI

YIKAMA MAKİNALARI

Yıkama Makinaları (FLUSH RIG) yakıt borularının yıkanması için özel olarak tasarlanmış, tam otomatik yıkama makinalarıdır.

DEVAMI...
YIKAMA MAKİNALARI

İŞ ORTAKLARIMIZ

Yukarı