24/7 Destek: 0224 443 41 77 kod@kodotomasyon.com

Rekabet avantajınızı arttırırken bütçenizi azaltın.

MURR

Murr Elektronik Oppenweiler’de 1975 ‘de kurulmuştur.

Murrelektronik bünyesinde 4 adet üretim tesisi bulunmaktadır: Oppenweiler (ana merkez), Stollberg (Ore dağları bölgesi), Stod (Çek Cumhuriyeti), Shangai (Çin).

Field bus ve ara yüz modülleri Oppenweiler’ de üretilmektedir. ESD ölçüleri, THT ve SMD teknolojisi kullanılarak üretilen montajlama ürünleri de Oppenweiler merkezli üretilmektedir. Murrelektronik teknik süreçlerin daha sistematik ve kaliteli olması için devamlı olarak araştırmalar yapmaktadır. Tüm dünya çapında kullanılan kontrol kabinleri, sistemleri ve konektörler günlük olarak Stollberg’de üretilmektedir. Filtreler alanında Murrelektronik pazar lideridir. Kontrol teknolojisi modülleri, dağıtım kutuları, trafolar ve güç kaynakları Stod’ daki üretim merkezinde üretilmektedir. Shangai’ deki ana üretim konektörler ve güç kaynakları üzerinedir.

Murrelektronik GmbH kalite sistemleri konusunda uluslararası DIN EN ISO 9001 standartları ile uyumludur. DQS kalite standartları uyumluluk belgesine sahiptir.

MURR'un ürün grupları şunlardır:

  • Pano İçi Elektronik Ürünler(Tampon Modülleri,EMC Filtreleri,MB Balans Dengeleyici,OptoKuplorler,Röleler,Transformatörler)
  • Transformatörler(Aydınlatma Elemanları,Modlink MSVD,MSDD Hibrit Arayüz Elemanları)
  • I/O Sistemleri(M12 Bağlantı Sistemleri-Metal,M12 Bağlantı Sistemleri-Plastik,M8 Bağlantı Sistemleri)
  • Bağlantı Teknolojisi(Adaptörler,Metrajlı Kablolar,Montaja Hazır Konnektörler,Arayüz Kabloları,Motor Kabloları,Sensör ve Valf Kabloları)

İŞ ORTAKLARIMIZ

Yukarı